CROMAX

Cromax to jedna z globalnych marek renowacyjnych systemów lakierniczych Axalta Coating Systems, umożliwiająca uzyskanie lepszej wydajności – od przyjęcia pojazdu do naprawy, aż do oddania go właścicielowi. Oferuje ona rozwiązania technologiczne zapewnieniające łatwość, szybkość i dokładność aplikacji, wsparcie biznesowe i marketingowe oraz pragmatyczne innowacje, które upraszczają i skracają czas wykonania naprawy lakierniczej.

Cromax ma długą historię, jednak my jesteśmy nową i świeżą marką. Korzenie naszej marki sięgają początków XX wieku, gdy do produkcji samochodów używano jeszcze mosiądzu. Zaczynaliśmy razem z pierwszymi producentami samochodów, którzy torowali drogę epoce motoryzacji. I od samego początku nasze wysiłki skupialiśmy na zapewnieniu wysokiej jakości dzięki naszym szybkim i wydajnym systemom lakierniczym. Ponieważ wzrost wydajności jest celem naszego biznesu.

W Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce znani byliśmy pod nazwą DuPont Refinish. Jednak we wrześniu 2013 roku wprowadziliśmy nową nazwę marki: Cromax.