//carsystem-wschod.pl/wp-content/uploads/2022/09/roberlo-1.jpg

ROBERLO to rodzinna firma, która specjalizuje się w produkcji farb oraz rozwiązań lakierniczych dla przemysłu motoryzacyjnego.
Firma powstała w 1968 roku w Gironie w Katalonii. Od samego początku jej działalność charakteryzowała się dążeniem do innowacji i ciągłym doskonaleniem swoich produktów.
Proces internacjonalizacji, który rozpoczął się w 1990 uczynił Roberlo jednym z wiodących europejskich producentów. Dziewięć spółek zależnych i obecność handlowa w ponad 80 krajach podkreślają globalną wizję rynku firmy.
Dowiedz się więcej...

//carsystem-wschod.pl/wp-content/uploads/2022/09/baslac.jpg

Marka BASLAC powstała w 2006 roku i jest własnością koncernu BASF.
Baslac® oferuje dobrze dobraną gamę łatwych w użyciu produktów renowacyjnych o wysokiej jakości, przeznaczonych do wykonywania każdego rodzaju napraw i po konkurencyjnej cenie. Kolorystyka, na której można polegać, jest wspierana przez BASF, wiodącego globalnego producenta.
Dowiedz się więcej...

//carsystem-wschod.pl/wp-content/uploads/2022/09/ivat-1.jpg

Powstała w 1987 roku, firma IVAT Industrie Vernici Alto Teverel S.r.L., to jeden z wiodących włoskich producentów lakierów samochodowych i przemysłowych.
W 1997 roku IVAT opracował swój pierwszy, przeznaczony dla branży samochodowej, system mieszalniczy – Full System 63.
W 2007 roku firma otworzył nowe centrum logistyczno-produkcyjno-laboratoryjne o powierzchni ponad 14 tys. m3. W centrum tym zostały przygotowane bardzo nowoczesne oraz zgodne z restrykcyjnymi normami UE systemy mieszalnicze.
Dowiedz się więcej...

//carsystem-wschod.pl/wp-content/uploads/2022/09/redcar-1.jpg

REDCAR to nasza własna linia produktów do lakierni samochodowych tj. szpachle, podkłady, lakiery bezbarwne, folie lakiernicze, taśmy, kubki, itp.
Marka powstała w 2001 roku i była jedną z pierwszych w Polsce tzw. marek własnych („private label“) w sektorze lakiernictwa samochodowego.
Firma CARSYSTEM-WSCHÓD dokłada wszelkich starań, aby produkty z logo REDCAR gwarantowały bogaty asortyment wysokiej jakości produktów w dobrej cenie dla profesjonalnych lakierników samochodowych.
Dowiedz się więcej...

//carsystem-wschod.pl/wp-content/uploads/2022/09/cromax-1.png

Cromax, globalna marka renowacyjnych systemów lakierniczych Axalta, na pierwszym miejscu stawia poprawę wydajności pracy. Nasze produkty zostały opracowane specjalnie z myślą o optymalizacji procesów poprzez oszczędność czasu, energii oraz materiałów, co przekłada się na zwiększenie wydajności oraz obniżenie kosztów operacyjnych. Dostarczamy klientom zaawansowane rozwiązania, które pozwalają na udoskonalenie procesu naprawy na każdym jej etapie. Dzięki inteligentnym narzędziom, specjalistycznej wiedzy naszych pracowników i rozbudowanej sieci autoryzowanych partnerów serwisy współpracujące z nami są atrakcyjne dla firm dostarczających zlecenia.
Dowiedz się więcej...