CROMAX PRO SYSTEM

CROMAX PRO SYSTEM

Cromax® Pro marki DuPont Refinish to kompletny renowacyjny system lakierniczy o wszechstronnym zastosowaniu, który wyznacza nowe standardy wydajności w warsztatach lakierniczych. Oferując pełne rozwiązania systemowe oparte na innowacyjnej technologii, Cromax® Pro wprowadzi Twój biznes na wyższy poziom.

Opracowany dla uzyskania optymalnej jakości, system Cromax® Pro dostarczy Tobie i Twoim klientom doskonałe rezultaty naprawy. Zaprojektowany dla maksymalnej efektywności i łatwości w użyciu, system Cromax® Pro pozwoli wykonać wiecej napraw szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Poprawa produktywności lakierni oznacza zwiększenie zysków firmy.

Zapewnij klientom najlepszą naprawę, wykonując ja systemem najwyższej jakości.

Cromax® Pro Basecoat jest najbardziej zaawansowaną wodorozcieńczalną warstwą bazową na rynku. W ciągu ostatnich kilku lat technologie żywic i pigmentów bardzo się rozwinęły.Opracowując Cromax® Pro Basecoat, połączyliśmy tę nowoczesną  technologię z unikalną innowacyjną techniką dyspersji,oferującw ten sposób nową jakość produktywności i zyskowności. Efektem jest baza, która nie tylko spełnia regulacje Unii Europejskiej,ale także wygląda lepiej, szybciej się aplikuje oraz uzyskuje znacznie lepiej dobrany kolor niż to ma miejsce w przypadku innych warstw bazowych. Począwszy od powstania globalnego konceptu w 2006 roku i  wprowadzeniem w Ameryce Północnej i Kanadzie w 2007 roku, Cromax® Pro Basecoat wykazała,że jest systemem szybkim i ekonomicznym w użyciu, zwiększając przerób i efektywność.
 
Cromax® Pro Basecoat może być stosowana z wszystkimi aktualnymi podwarstwami i lakierami bezbarwnymi ale nie jest kompatybilna z produktami systemu warstwy bazowej Cromax®. Składa się z kompletnego systemu dedykowanycho pigmentów i żywic, które uzupełnione kontrolerami oraz innymi dodatkowymi komponentami, czyni ją bardzo elastyczną względem zmiennych warunków i różnych metod aplikacji.Lakiernicy korzystają również z większego okna aplikacji. Szybki, bardzo dokładny dobór koloru jest zagwarantowany poprzez specjalnie opracowane lub uaktualnione narzędzia kolorystyczne takie jak ChromaVision® i CD ColorNet® Pro.
 
Wyjątkowe cechy Cromax® Pro Basecoat sprawiają,że osiągamy produktywność i zyskowność, która jest nie do pobicia, a to dzięki:
– Doskonałemu kryciu prowadzącemu do niskiego zużycia materiałowego
– Szybkości aplikacji
– Wyjątkowo dokładnemu doborowi koloru i znakomitemu wykończeniu 
– Szerokiemu oknu aplikacji
– Uniwersalności