Firma CARSYSTEM powstała w 1991 roku, a od 1993 roku działa pod nazwą CARSYSTEM-WSCHÓD.

Zajmujemy się dystrybucją lakierów samochodowych i przemysłowych oraz narzędzi, osprzętu i materiałów lakierniczych i ściernych.
Od 1992 roku w znacznym stopniu skupiliśmy swoją działalność na kompleksowym zaopatrzeniu lakierni, zakładów przemysłowych i sklepów lakierniczych. W tymże roku rozpoczęliśmy dystrybucję mieszalni lakierów firmy R – M. W 1998 roku odebraliśmy nagrodę dla najlepszego dystrybutora R – M w Polsce. Momentem przełomowym okazał się dla nas rok 1999. Wtedy to została nawiązana współpraca z włoskimi firmami IVAT i WALCOM, których to zostaliśmy wyłącznymi przedstawicielami na Polskę. Nie poprzestaliśmy jednak na tym i w kolejnych latach szukaliśmy partnerów do współpracy na całym świecie. Od 2008 roku jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę marki SUNMIGHT, a od 2015 wyłącznym przedstawicielem na Polskę firmy ROBERLO. W roku 2018 wprowadziliśmy do Polski system lakierów przemysłowych ROBERLO DISOLAC, a w roku 2019 nawiązaliśmy bezpośrednią współpracę z BASF i zaczęliśmy importować do Polski produkty pod marką baslac®.

Współpraca z zagranicznymi markami to nie wszystko czym się zajmujemy. W 1995 roku zaczęliśmy tworzyć naszą własną linię - REDCAR. Obecnie możemy pochwalić się kilkudziesięcioma produktami z logo REDCAR w naszej ofercie. Wszystkie produkty REDCAR charakteryzują się wysoką jakością i przystępną ceną. Przy tworzeniu linii współpracujemy z renomowanymi producentami w Polsce i Europie. W 2008 roku nawiązaliśmy współpracę z kilkoma chińskimi fabrykami, gdzie pod ścisłą kontrolą jakości produkujemy sprzęt lakierniczy pod marką DDCARS. Podobnie jak w przypadku REDCAR, również przy tworzeniu produktów DDCARS przyświecał nam cel dostarczenia na rynek narzędzi dobrych jakościowo i w bardzo przystępnej cenie.

Obecnie firma Carsystem-Wschód stawia na rozwój sprzedaży detalicznej poprzez sieć własnych sklepów lakierniczych jak również sklepów partnerskich. Posiadamy w ofercie tysiące produktów dla każdego rodzaju klienta czy to profesjonalisty czy amatora. Oferujemy znakomite warunki współpracy. Jeżeli jesteś zainteresowany własnym sklepem lakierniczych, a może prowadzisz już sklep, skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci najlepszą ofertę współpracy na rynku.

Do zobaczenia!

Nasza misja:
Od 1991 roku Carsystem-Wschód zapewnia lakierniom dostawy najwyższej jakości produktów dla poprawy efektywności pracy i jakości oferowanych usług. Pomagamy naszym partnerom handlowym rozwijać się poprzez doradztwo i ciągłe poszukiwanie nowych, wydajniejszych sposobów pracy. Chcemy ustalać wysokie standardy dla branży lakierniczej i być wzorem do naśladowania dla innych.