Centrum szkoleniowe

Centrum Szkoleniowe Carsystem-Wschód w Lublinie powstało w celu zapewnienia odpowiedniej edukacji i pomocy technicznej naszym klientom i partnerom handlowym.

Specjalizacją naszego Centrum jest szkolenie fachowców i kadry lakierniczej w zakresie technologii przygotowania powierzchni oraz aplikacji lakierów naprawczych. Oferujemy również szkolenia w zakresie technik sprzedaży oraz marketingu.

Do Państwa dyspozycji jest przestronna, wyposażona w sprzęt audiowizualny sala wykładowa, specjalistyczne pomieszczenie do szkolenia i treningu w dziedzinie kolorymetrii oraz hala robocza. Hala wyposażona jest w kabinę lakierniczą , 2 stanowiska przygotowawcze, centralny system odciągu pyłów oraz nowoczesną instalację pneumatyczną. Wszystko to gwarantuje możliwość szkolenia ok 12 osób jednocześnie.

Podczas naszych szkoleń staramy się możliwie optymalnie wykorzystać doświadczenia reprezentowanych przez nas w Polsce zagranicznych marek i przekazać Państwu zarówno ich wiedzę techniczną jak i marketingową.

Osoby zainteresowane szkoleniami proszone są o kontakt na email: info.carsystem@gmail.com.