BASLAC

Wszystkie informacje w języku polskim o marce baslac® dostępne są na stronie www.baslacpolska.pl.

baslac® oferuje dobrze dobraną gamę łatwych w użyciu produktów renowacyjnych o wysokiej jakości, przeznaczonych do wykonywania każdego rodzaju napraw i po konkurencyjnej cenie. Kolorystyka, na której można polegać, jest wspierana przez BASF, wiodącego globalnego producenta. Popraw rentowność swojego warsztatu z baslac®.

Lakiery bazowe baslac® to najlepsze możliwe wykończenie dla wszystkich kolorów gładkich, metalicznych i perłowych. Są one proste w aplikacji i mają doskonałe wsparcie w zakresie dopasowania koloru. Lakiery bazowe baslac® mają nadzwyczajną siłę krycia.

Lakier bezbarwny baslac® ma wszystkie kluczowe właściwości potrzebne do uzyskania najlepszego wykończenia. Doskonała trwałość, wysoki połysk oraz dobra rozlewność to cechy, dzięki którym lakier bezbarwny baslac® to łatwy w użyciu produkt o wysokiej jakości.

Fachowe lakierowanie rozpoczyna się od dobrego przygotowania. Gama materiałów podkładowych baslac® kieruje się tą zasadą, pozwalając uzyskać idealne podłoże do aplikacji dowolnego lakieru bazowego lub o połysku bezpośrednim marki baslac®.

Praktyczne dodatki baslac® pomagają pracować jeszcze skuteczniej. Optymalizują proces naprawy, zmniejszają koszty energii i zapewniają lepsze polerowanie powłok. Dzięki dodatkom baslac® skrócenie bądź wydłużenie czasu schnięcia staje się bardzo proste. Ponadto dodatki baslac®  optymalizują aplikację lakieru bazowego bądź lakieru o połysku bezpośrednim nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych.