SUNMIGHT FILM – rolki

SUNMIGHT FILM – rolki

 

Sunmight FILM to wysokiej jakości materiał ścierny na folii, to produkt o równej, wytrzymałej powierzchni, która pozwala na staranniejsze wykończenie i dłuższy czas pracy materiału. To produkt, który doskonale sprawdza się w każdej sytuacji, nie rozrywając się przy szlifowaniu narożników i kantów.

Dlaczego folia?
Folia jest znacznie bardziej wytrzymała i trudniejsza do rozerwania niż papier. Wysoka wytrzymałość oznacza dłuższy cykl życia produktu, a równa powierzchnia zapewnia dokładne wykończenie. Materiały ścierne na folii są najlepszym rozwiązaniem do szlifowania na mokro i na sucho.

Dlaczego SUNMIGHT?
Materiały ścierne SUNMIGHT na folii są produkowane z najlepszej jakości ziarna, doskonałej żywicy oraz posiadają dodatkowąpowłokę odpylającą, dzięki czemu są bardziej wytrzymałe i wydajniejsze od produktów konkurencji.

Doskonałe szlifowanie i długi cykl życia
Wysokiej jakości ziarno i mocno wiążąca żywica zapewniają szybsze i ostrzejsze szlifowanie oraz wyższą wytrzymałość niż produkty konkurencyjne.

Wysoka wytrzymałość
Podłoże foliowe jest bardzo wytrzymałe dzięki czemu nie rozrywa się w czasie pracy i świetnie radzi sobie podczas szlifowania brzegów, różnego rodzaju narożników oraz pozostałych nieregularnie ukształtowanych powierzchni.

Idealna powierzchnia szlifowania
Dzięki doskonale równej powierzchni podłoża, dyski foliowe pozostawiają znacznie lepszą powierzchnię szlifowaną, nie pozostawiając niepożądanych wtraceń w postaci głebokich rys. Przy wysokich granulacjach ułatwia to m.in. późniejsze polerowanie powierzchni szlifowanej.

Mniej problemów z utratą ziarna
Specjalnie opracowana technologia klejenia ziarna do podłoża (żywica na żywicę) znacznie redukuje problem utraty ziarna podczas szlifowania, co może być powodem powstawania dodatkowych defektów (rys) na szlifowanej powierzchni.

Dane techniczne
Ziarno: tlenek aluminium klasy premium
Podkład: folia poliestrowa
Spoiwo: żywica fenylowa
Powłoka: otwarta
Gradacja: 40-400 (rolki)

Dostępne rozmiary: 115 mm x 25 m