PODKŁAD 42R-46R

PODKŁAD 42R-46R

  42R, 44R, 46R ‘QuickPrime’ 

– ‘Quickprime’, to podkład 1K , nie zawierający chromianu cynku, wytrawiający, przeznaczony do zaprawek, w kolorze jasnoszarym, szarym i ciemnoszarym (ValueShade® VS6)
– Całkowity zestaw podkładów do zaprawek, dostępny w 3-ech popularnych kolorach ValueShade: VS2 ( biały ), VS4 ( średnioszary ) & VS6 (ciemnoszary) – wpływa na jakość koloru i zwiększa wydajność.
– Zawsze gotowy do użycia – bez mieszania.
– Opracowany jako wytrawiający podkład do zaprawek, do “małych przeszlifowanych powierzchni”, przede wszystkim tam, gdzie podkład lub oryginalna powłoka została przeszlifowana do gołej blachy podczas przygotowań do nałożeniawarstwy wierzchniej.
– Bardzo dobra przyczepność i znakomite zabezpieczenie antykorozyjne.
– Odpowiedni do stosowania na wyszlifowaną gołą blachę, aluminium, stal ocynkowaną, wyszlifowane oryginalne lub utwardzone powłoki lakiernicze (nieodpowiedni do stosowania na stal nierdzewną lub powłoki TPA)
– Odpowiedni pod wszystkie podkłady wypełniające 2K oraz warstwy wierzchnie DuPont Refinish, a szczególnie zalecany jest do stosowania pod wodorozcieńczalne lakiery wodne Cromax®.
– Łatwa w użyciu 400 ml-owa puszka w aerozolu, z doskonałymi właściwościami rozpylającymi oraz wysokim stopniem przepływu. Dysza, podobna do dyszy w pistolecie HVLP, zmniejsza odkurz.
– Kierunek natrysku może być zmieniony poprzez przekręcenie „dyszy” o 90°.

Pliki do pobrania: